Youpi shop - Excellent CS-Cart theme!

У зв'язку з тим, що ми дотримуємося правила продавати тільки оригінальну парфумерію, надаємо вашій увазі детальну інструкцію про те, як і за допомогою яких інструментів можна переконатися в достовірності придбаних духів.

І так:

1. Перевірка штрих-коду. З його допомогою ви можете визначити оригінальна парюмерія чи ні, а так само країну виробника товару. Зробити це можна на сайті labeltest.com перейшовши за цим посиланням - http://www.labeltest.com/scodes.html. Там же ви знайдите докладні інструкції і опис як провести перевірку. Повірте - це не складно.

2. Батч-код

Батч-код - це нанесений на упаковку або флакон з косметичною або парфумерної продукцією код з цифр і / або букв. В даному сполученні символів зашифрований термін придатності продукту, знання якої не завадить при покупках на розпродажах, які рясніють простроченою продукцією.


Пошуки Батч-коду необхідно починати з дна упаковки. Найчастіше добросовісний виробник не приховує цю інформацію, тому він розташовується на видному місці - поверх основної інформації про парфум.

Як перевірити Батч-код


На будь-якому з представлених нижче сайтів:


http://makeup-review.com.ua/decoder.php
http://beauty-project.ru/calculator.html
http://www.checkfresh.com/


Просто перейдіть по будь-якій з посилань і введіть Батч-код в потрібне місце.


Нагадуємо, що ми ретельно перевіряємо продукцію постачальником, але в разі найменших сумнівів у оригінальності отриманої вами від нас продукції ми беззаговорочним повернемо вам гроші або обміняємо товар.