Youpi shop - Excellent CS-Cart theme!

Товар, який Ви можете придбати у нас, ми купуємо тільки у постачальників сертифікованої продукції. Це вже само по собі виключає можливість поставки товару низької якості, або не оригінальні товару.

Аромати, які Ви знайдете в нашому асортименті, поставляються тими ж підприємствами, які поставляють товари в звичайні магазини. Крім того, ми працюємо на ринку з 2012 року, і за цей час встигли обслужити кілька тисяч клієнтів. Якби ми продавати не оригінальну продукцію, ця обставина давно вже стала б відомим.

В такому випадку нас чекали б не тільки санкції з боку державних органів, а й негайний судовий позов від виробника. Гарантією якості нашої продукції також можуть служити відгуки наших покупців.

Чому у нас такі низькі ціни? "Чому у вас такі низькі ціни?" Без сумніву, це питання належить до тих, які наші клієнти задають найчастіше. Як наші ціни можуть бути до 70% нижче, ніж в звичайних магазинах, незважаючи на те, що постачальники у нас однакові? Відповідь щодо простий. На відміну від звичайних магазинів, ми працюємо з набагато меншою маржею (націнкою). Крім того, ми не повинні платити високу орендну плату в торговельних центрах, на площах, в центральних частинах міст і т.д. Витрати на оренду самого маленького магазину в таких місцях складають до декількох десятків тисяч гривень на місяць.

При цьому слід також враховувати ту обставину, що, на відміну від звичайного магазину, ми продаємо значно більший обсяг продукції, в результаті чого більше купуємо у постачальників, і, таким чином, користуємося значно більш низькими закупівельними цінами.

Завдяки всьому цьому ми пропонуємо вам такі ціни.

Як перевірити оригінальність продукції